Iron Maiden

L 26 mai 2018
Tallinn

Iron Maiden

Saku Suurhall, Tallinn Detailid

19:30

Ürituse detailid

IRON MAIDEN ALUSTAB UUT MAAILMATURNEED TALLINNAST

18 aastat ootamist on läbi! Laupäeval, 26. mail, esineb Tallinnas Saku Suurhallis uue maailmaturnee avakontserdiga metal-muusika legend IRON MAIDEN. Erikülalisena astub laval üles maailma üks rajumaid metalcore bände Killswitch Engage.


Viimati külastas Iron Maiden eesotsas laulja Bruce Dickinsoniga Eestit aastal 2000, mil esineti Tallinnas Lauluväljakul. Meie käest on väga palju küsitud, millal ometi tuleb Iron Maiden taas Eestisse. Eelmise maailmatuuri “The Book of Souls” raames jõudis Briti metal-muusika lipulaev oma kontserdiga Leetu ning showd käis vaatamas-kuulamas arvestatav hulk raskemuusika fänne ka Eestist. Nüüd naaseb Iron Maiden taaskord Maarjamaale. Show leiab aset Maideni uue turnee “The Legacy of the Beast” raames, mis saab alguse just Tallinnast.

Bändi mänedžeri Rod Smallwood sõnul sai “The Legacy of the Beast” maailmaturnee idee innustust Iron Maideni samanimelisest mobiilimängust ja koomiksiraamatust. Seega uue show lavakujundus sisaldab mitut erinevat, kuid omavahel seotud “maailma”. Lugude valikus on põhirõhk 80ndate materjalil, kuid fänne ootavad ka mitmed üllatused hilisemate albumite palade näol. “Nagu meie fännid teavad, pärast Bruce'i ja Adriani taasliitumist bändiga millenniumi alguses oleme järginud kindlat rütmi tuuride osas, uute albumite turneed vaheldumas “Ajalugu/Hitid” tüüpi tuuridega. Naudime selliselt töötamist mitmel põhjusel, sealhulgas sellepärast, et see annab bändile võimaluse mängida nii uut materjali kui ka vanu lemmikuid, mida fännid tahavad kuulda. See hoiab meie esinemised värskena mitte vaid meie fännidele vaid ka bändile endale", selgitas Smallwood. “Seekord eesseisva “Ajalugu/Hitid" tüüpi tuuri otsustasime rajada temaatika mõttes just “Legacy of the Beast” nime ümber, mis sobib meie eesmärkidega täiuslikult, andes piisavalt võimalusi olla loov ja samas tunda rõõmu kõigest sellest, eriti koos Eddie'ga! Ma ei tahaks väga palju hetkel välja öelda, aga oleme töötamas väga mitmete lavaproduktsioonide kallal, järgides Maideni traditsioone ning lootes anda fännidele suurepärase kogemuse, kui nad tulevad seda äärmiselt erilist showd vaatama”, lisas ta.

70ndate keskel tegutsemist alustanud bänd on välja andnud 16 stuudioalbumit - ansambli plaatide müüginumber läheneb tänapäeval juba 100 miljoni eksemplarini. Iron Maiden on jõudnud oma karjääri jooksul esineda 63 riigis. Tallinnasse jõuab raskemuusika suurnimi 26. mail koosseisus 

Uksed: 18:00

Müügil!

General onsale*

49.90 € - 119.00

General onsale Leia just endale sobivad piletid. Näe kõiki pileteid allpool

Piletid müügis

Avalik müük

  • Müügil!

    General onsale*
    49.90 € - 119.00

Artistid antud üritusel

Müügil!

General onsale*

49.90 € - 119.00

General onsale Leia just endale sobivad piletid. Näe kõiki pileteid allpool