Mine lehele Khalid

Jääb ära 17.05.2022 toimuma pidanud Khalidi kontsert.

Kontserdi PDF-piletidest saavad kinkepiletid, millega on võimalik soetada alates 08.04.2022 teistele Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavatele sündmustele pileteid kuni 31.03.2023. Selleks tuleb internetipoes ostuprotsessi lõpus kinkepileti koodi väljale märkida PDF-piletil olev triipkoodi number. PDF-piletite omanikele tagastatakse automaatselt iga pileti toimumiskoha lisatasu (0,90€).

NB! Pilet on kui maksevahend, juhul kui teie ostetavad piletid ületavad kinkepiletite summa, tuleb vahe juurde maksta. Juhul kui ostetavad piletid on väiksema väärtusega, siis kinkepileti väärtus ei kuulu tagastamisele.

Tavapiletid ei muutu kinkepiletiteks. Tavapiletite omanikud saavad enda piletid vahetada teiste Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavate piletite vastu või tagastada Piletilevi müügipuntkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuses asuv müügipunkt.

Omniva pakiautomaati tellitud pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil support@piletilevi.ee juhul kui soovite piletit kasutada kinkepiletina. Kirja sisus märgi enda tellimusenumber, mille leiad tellimuse kinnituse e-kirjast, või piletite ID numbrid.

Kui soovite piletid tagastada, palume täita hiljemalt 08.05.2022 tagasiostu avaldus siin: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost

Piletitele tehakse automaatne tagasiost, raha laekub piletiostja kontole 14 tööpäeva jooksul.

Khalid

Khalid

T 17 mai 2022
Tallinn

Saku Suurhall | Tallinn

Uksed: 18:00

17. mail esineb Saku Suurhalli Blackboxis Ameerika muusik Khalid, kelle auhinnariiulil kuus Grammy nominatsiooni ja mitmeid mainekaid auhindu. Ajakiri Time nimetas laulja üheks maailma sajast mõjukaimast isikust. Tallinnas saab kevadel kuulda kõiki tema armastatumaid hitte „Locationist“ looni „Young, Dumb & Broke“.

Piletid Khalidi Tallinna kontserdile on müügil Piletilevi internetipoes ja müügipunktides.

Hetkel pole ühtegi piletit saadaval

Külasta meid varsti uuesti, et näha järgmisi eksklusiivseid pakkumisi!

Artistid antud üritusel

Eriürituse informatsioon

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.