Videod

  Rohkem infot

  Dizzee Rascali kauaoodatud album "Don't Take It Personal" jõudis avalikkuse ette tänavu veebruaris. Koos albumi väljakuulutamisega ilmus ka uus singel "How Did I Get So Calm", mis on särtsakaks meeldetuletuseks Dizzee talendist ja muusikalistest võimetest. DIzzee Rascal on teinud koostööd paljude tuntud tegijatega, näiteks Calvin Harrise, Robbie Williamsi, will.i.ami ja paljude teistega.

   

  Dizzee Rascal on grime-muusika pioneer, kes on alates oma debüütalbumi "Boy in da Corner" ilmumisest 2003. aastal pidevalt UK muusikaskene reegleid ja piire nihutanud. Ta oli albumi ilmumise ajal vaid 18-aastane, kuid muutis Briti muusikamaastikku igaveseks. See album kõlas täiesti ainulaadselt - keegi teine polnud varem midagi sellist teinud. Tärisevad biidid, lo-fi arvutipiiksud, lüüriline anne, mille abil kanda edasi paranoilisi, närvilisi, nutikaid, pettunud, haavatava noore inimese mõtteid. See oli tuleviku heli, kriitikute kiidulaulu ja auhindade heli.

   

  Dizzee Rascal sündis 18. septembril 1984 Londonis Bow's Dylan Kwabena Millsi nime all. Noorpõlv ei möödunud just mett lakkudes (sellest ajast on pärit ka tema hüüdnimi Rascal ehk pätipoiss), kuid tänu oma vastupidavusele ja loomingule pühendumisele suutis ta vedada end agulielust rahvusvahelise kuulsuseni.

   

  Tema uusim plaat näitab teda vägevas vormis: ta ühendab võrratu kergusega erinevaid briti žanreid. Artist püüab oma muusikat hoida võimalikult ausana - kasutades biite, mis talle tõeliselt meeldivad, jutustades lugusid nii täpselt kui võimalik, tehes muusikat, mis on talle südamelähedane. Dizzee tahab teha parimaid albumeid, mida ta suudab, ja püüab elada ka puhast elu, et keskenduda loomingule.

   

  Dizzee Rascal on saanud mitmeid tunnustusi, sealhulgas maineka Mercury Prize'i ja viis UK number üks singlit, mis on tema nime all, ning ta on kindlustanud oma staatuse tõelise muusikalise ikoonina.

  Rohkem Live Nationi üritusi