Skip to main content
Homepage
EE
Logi sisse / registreeri

PILETID

Kõik Live Nation Estonia ürituste piletid on müügil Piletilevis, kuid kõigi ürituste piletilingid leiab ka meie kodulehelt ja Facebookist.

  • Registreerige end Live Nation Estonia liikmeks ja veenduge, et olete meie uudiskirja tellinud.
  • Pane oma telefon/sülearvuti/iPad/kell ürituse piletimüügi lehel valmis vähemalt 10 minutit enne!
  • Kasutage seadme kohta ainult ühte brauserit, kuna samas seadmes avatud mitu vahekaarti ajab saidi segadusse.
  • Ärge värskendage lehte.
  • Hoidke oma makseviis ja teave kiireks maksmiseks valmis.
  • Hoidke taimeril kindlasti silm peal! Enamikul piletimüügisaitidel on loendur, mis reserveerib Teie istekohad ainult teatud perioodiks.

Ürituste eelmüügikoodid saadame eelmüügi alguse päeval Live Nation Estonia kontserdiklubi liikmete e-mailile. Et saada infot meie ürituste eelmüükide kohta, peate olema registreeritud Live Nation Estonia liikmeks ning lubanud ka endale uudiskirja saatmise. Live Nation Estonia liikmeks registreerida saab end siin.

Mitte mingil juhul ei soovita me osta pileteid sotsiaalmeediast ega volitamata edasimüüjate saitidelt, need piletid ei pruugi tagada üritusele pääsemist.

Soovitame vajutada ametlikul Facebooki üritusel "going", sest seal anname me teada, kui müüki on tulemas lisa- või viimase hetke pileteid.

Piletilevi ostab pileteid tagasi situatsioonis, kus üritus on ära jäänud, toimumisaeg on muutunud või ürituse sisu on muutunud ulatuses, mille puhul võib eeldada, et piletiostja poleks pruukinud soovida muutunud üritusele piletit osta. 

Tagasioste, mis tulenevad piletiostjast, kes mingil põhjusel ei saa või ei soovi üritusel osaleda, ei saa me kahjuks pakkuda.

Püüdke piletid turvaliselt pereliikmele või sõbrale edasi anda. Soovitame tungivalt hoiduda piletite veebis edasi müümisest.

EDASI LÜKATUD JA ÄRA JÄÄNUD ÜRITUSED

Teie üritus kulgeb plaanipäraselt, kui me ei ole kuulutanud teisiti. Anname Teie üritusega toimuvatest muudatustest teada järgmiste kanalite kaudu:

  • Facebooki üritus
  • Live Nation Estonia veebisait
  • Meilisõnum teie piletite ostukohast

Kui olete oma ürituse toimumise pärast endiselt mures, võtke julgelt ühendust aadressil livenation@fbi.ee

Kui Teie üritusele on määratud uus toimumisaeg, oleme pidanud selle uuele kuupäevale edasi lükkama. Kui Te ei saa uuel kuupäeval sündmusele tulla, on Teil õigus sündmuse edasilükkumise tevituse saamisest alates teatud aja jooksul raha tagasi saada. Enamasti kehtivad piletid uuel kuupäeval, kuid mõnel juhul väljastatakse Teile uued piletid.

Palun oodake, kuni saate ostukohalt meili, milles kirjeldatakse üksikasjalikult, millised asjaolud Teie puhul kehtivad. Kui Teil on edasilükatud sündmuste kohta lisaküsimusi, võtke ühendust oma ostukohaga.

Võite olla kindel, et töötame Teie ürituse uute kuupäevade kallal ja piletiomanikud saavad uutest kuupäevadest esimesena teada.

Osaleda soovivad piletiomanikud peaksid oma piletid alles jätma kuni uute kuupäevade kinnitamiseni. Piletite omanikel, kes ei saa või ei soovi uutel kuupäevadel osaleda, on õigus sündmuse edasilükkumise tevituse saamisest alates teatud aja jooksul raha tagasi saada.

See tähendab, et Teie üritus ei toimu ja seda ei plaaneerita praegu ka uutele kuupäevadele. Palun oodake, kuni saate piletite ostukohalt meili, milles kirjeldatakse üksikasjalikult, edasised sammud. Kui Teil on ära jäänud sündmuste kohta lisaküsimusi, võtke meiega ühendust livenation@fbi.ee

Kui me ei kuuluta teisiti, siis Teie üritus toimub.

Kui ootate endiselt uute kuupäevade teadaannet, soovitame tungivalt oma pilet alles jätta, kuna me ei saa garanteerida samu kohti, kui taotlete raha tagasi ja ostate pileteid uuesti uute kuupäevade väljakuulutamisel.

Võite olla kindel, et töötame nii kiiresti kui võimalik, et leida teie üritusele uued kuupäevad ja praegused piletiomanikud saavad kõigist uuendustest esimestena teada!

KONTAKTID

Live Nation Estonia kontserdiklubi liikmeks saab ennast registreerida siin.

Võite meile kirjutada või helistada:
+372 615 0051 / info@livenation.ee 

Lisaks oleme Teie jaoks alati olemas ka Facebookis