Mine lehele Low Roar

Jääb ära 23.11.22 toimuma pidanud Low Roar kontsert.

Kui soovite piletid tagastada, palume täita hiljemalt 16.09.2022 tagasiostu avaldus siin: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost

Piletitele tehakse automaatne tagasiost, raha laekub piletiostja kontole 14 tööpäeva jooksul.

Alates 23.09.2022 saavad kontserdi PDF-piletidest saavad kinkepiletid, millega on võimalik soetada teistele Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavatele sündmustele pileteid kuni 20.12.2023. Selleks tuleb internetipoes ostuprotsessi lõpus kinkepileti koodi väljale märkida PDF-piletil olev triipkoodi number. 

NB! Pilet on kui maksevahend, juhul kui teie ostetavad piletid ületavad kinkepiletite summa, tuleb vahe juurde maksta. Juhul kui ostetavad piletid on väiksema väärtusega, siis kinkepileti väärtus ei kuulu tagastamisele.

Tavapiletid ei muutu kinkepiletiteks. Tavapiletite omanikud saavad enda piletid vahetada teiste Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavate piletite vastu või tagastada Piletilevi müügipuntkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuses asuv müügipunkt.

Omniva pakiautomaati tellitud pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil support@piletilevi.ee juhul kui soovite piletit kasutada kinkepiletina. Kirja sisus märgi enda tellimusenumber, mille leiad tellimuse kinnituse e-kirjast, või piletite ID numbrid.

 

Teade bändilt: 

Due to unforeseen circumstances, we will have to cancel this tour. Life works in mysterious ways. We love you and are very sorry. But on a positive note , the new record is going into mixing. Thanks for all the support . ❤️“

Low Roar

Low Roar

K 23 nov 2022
Tallinn

Uksed: 19:00

23. novembril esitleb Islandi post-rock/elektroonika kollektiiv Low Roar Fotografiskas albumit “maybe tomorrow”. Piletid on müügil Piletilevis.

Piletid müügis

Avalik müük

  • General onsale*
    Hetkel ei toimu. Otsi muud kuupäeva.

Artistid antud üritusel

Eriürituse informatsioon

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.