Otse põhisisu juurde
Live Nation Estonia

PILETID

Kahjuks on The Weeknd Tallinna kontsert välja müüdud ning pileteid juurde tulemas ei ole.

Mitte mingil juhul ei soovita me osta pileteid sotsiaalmeediast ega volitamata edasimüüjate saitidelt, need piletid ei pruugi tagada üritusele pääsemist.

Kahjuks on The Weeknd Tallinna kontsert välja müüdud.

Mitte mingil juhul ei soovita me osta pileteid sotsiaalmeediast ega volitamata edasimüüjate saitidelt, need piletid ei pruugi tagada üritusele pääsemist. Meie ametlikud piletite edasimüüjad on Piletilevi, Bilietai, Biļešu Serviss ja Ticketmaster ning infot piletite kohta jagame oma ametliku Facebooki sündmuse all. 

Võõraste poolt sotsiaalmeedias või mujal platvormidel müüdavate piletite ostmisel on oht sattuda pettuse ohvriks, pileti autentsust ei ole võimalik tuvastada peale vaadates ja on tõenäosus, et sama piletit on müüdud edasi mitmele erinevale inimesele. Live Nation Estonia ei saa aidata ega vastutada pettuse puhul.  

Piletid kontserdile on välja müüdud ja kahjuks meil piletite muutmise/vahetamise võimalust ei ole.

Piletilevi ostab pileteid tagasi situatsioonis, kus üritus on ära jäänud, toimumisaeg on muutunud või ürituse sisu on muutunud ulatuses, mille puhul võib eeldada, et piletiostja poleks pruukinud soovida muutunud üritusele piletit osta.

Tagasioste, mis tulenevad piletiostjast, kes mingil põhjusel ei saa või ei soovi üritusel osaleda, ei saa me kahjuks pakkuda.

Püüdke piletid turvaliselt pereliikmele või sõbrale edasi anda. Soovitame tungivalt hoiduda piletite veebis edasi müümisest.

Kahjuks ei saa me pileteid teise sihtkohta vahetada.

KONTSERT

Kuna järjekorrad on pikad, siis on kindlasti mõistlikum tulla varem. Mõistlik oleks kohal olla hiljemalt väravate avanemisel (kell 16:00), et mitte järjekorda kinni jääda.

Väravate avamise ajakava: 

  • 14:00 Mere ala avatud
  • 16:00 Väravad

  • 14:00 Mere ala avatud
  • 16:00 Väravad
  • 19:15 Mike Dean
  • 20:00 Kaytranada 
  • 21:30 The Weeknd
  • 23.30 orienteeruv lõpp

Igal juhul olge varakult kohal, et saada hea vaade.

Mere värav avatakse juba kell 14, et need kes soovivad saaksid piletikontrolli läbida enne kontserdiala avamist kell 16.

Kontserdi orienteeruv lõpp on 23.30.

Alaplaani leiad siit.

Lastekaitseseaduse järgi on alla 16-aastasel alaealisel on keelatud viibida ilma täiskasvanud saatjata avalikus kohas kell 23.00–6.00. 1. juunist kuni 31. augustini on alla 16-aastasel alaealisel keelatud viibida ilma täiskasvanud saatjata avalikus kohas kell 24.00–5.00. Kuna kontsert lõpeb enne kella südaööd, siis meie piiranguid ei sea. 

Kontserdil kehtib vanusepiirang 3 a, soovitatav vanus on 6+.

Peale piletikontrolli läbimist ja kontserdialale sisenemist enam edasi-tagasi alalt välja käia ei saa.

SÜNDMUSE JUHISED JA REEGLID

Loe sisekorraeeskirju siit

Loe pandipakendite süsteemi kohta täpsemalt siit

Loe pakihoiu kohta täpsemalt siit

Võimalusel tule kohale ilma autota. Parkimine Tallinna Lauluväljaku ümbruses on raskendatud. Rohealadele või selleks mitte ettenähtud kohtadele parkimine on karistatav rahatrahviga.

Meie piiratud parkimiskohtadega ametlikku parklasse Mäe väravas saab parklapileti osta siit