Rohkem infot

Palaye Royale muusikat, mida on striimitud üle miljardi korra, võib kirjeldada kui segu brit-popist, glämmrockist ja art-pungist. Aga nende karjääri algus ei olnud kindlasti lihtsate killast. Las Vegases sündinud vennad Remington Leith (vokaalid), Sebastian Danzig (kitarr) ja Emerson Barrett (trummid) jõudsid murdeealistena Los Angelesi ning murdsid läbi halastamatu “inglite linna” rokiskeene. Sellesse perioodi jäi ka autos elamise aeg, kuid õige pea olid nad juba kontsertide peaesinejad ning tuuritasid selliste maailmanimedega nagu Yungblud. On vähe bände, kes oleksid suutnud noorema põlvkonna südameid sedavõrd vallutada, kui seda on suutnud just nemad.

Palaye Royale soontes on alati voolanud rock’n’rolli veri. Puhtalt vajadusest hakkasid nad nooruspõlves oma keldris kontserte andma, kuna nad olid nii noored, et päris klubidesse neid veel esinema ei lubatud. See muidugi tõigi kaasa majast välja viskamise ja autos elamise. Õnneks jäid nad peagi aga silma rockiaristrokraatidele nagu Courtney Love ja Scott Weiland. Esimene plaadileping õnnestus neil sõlmida Sumerian Recordsiga aastal 2015, tänu millele ilmutasid nad oma esimese täispika “Boom Boom Room (Side A)” albumi.

Palaye Royale lavasõud on alati erakordsed, meenutades rändtsirkust  – sageli ripub Remington prožektorite küljes, kontserdilt ei puudu kuninglikud sallid ja kübarad, neerumustrilised särgid ja rohkelt meiki. Oma fänne kutsuvad nad Soldiers of the Royal Council (tlk kuningliku nõukogu sõdurid) ja esinemisi alustades seisid nad uksel ning embasid isiklikult iga inimest, kes neid kuulama tuli.

Žanrid

Rohkem Live Nationi üritusi