Videod

    Rohkem infot

    Raised Fist asutati 1998. aastal Rootsis – ajal, kui polnud veel sotsiaalmeediat ega striimimisteenuseid. Muusika liikus käest kätte kassettide peal. Hoo said nad siiski sisse ning lõid underground-maailmas kõvasti laineid, lummates publikut oma rajude meloodiate ja mõjuvate laulusõnadega. Bändi koosseisu kuuluvad hetkel andekad kitarristid Jimmy Tikkanen ja Daniel Holmgren, bassimees Andreas Johansson, kütkestav vokalist Alexander Hagman ja dünaamiline trummar Robert Wiiand.

    Raised Fisti teekonnal on olnud omajagu väljakutseid ja võidukäike. Nende märkimisväärsete saavutuste hulgas on ka 2009. aasta album „Veil of Ignorance“, mis mitte ainult ei tõusnud Rootsi edetabelitesse, vaid pälvis ka nominatsiooni mainekale Rootsi Grammy auhinnale.

    Aastal 2015 andis bänd pärast aastatepikkust rasket tööd välja albumi „From the North“, mida on kiidetud kui meeldivalt vägivaldset albumit, mis kõlab täpselt nii, nagu kuulaja ühelt selliselt bändilt ootaks ja mis suisa kutsub mosh pit’i. Raised Fisti 2019. aasta albumiga „Anthems“ läheb kuulaja aga hardcore’i veteranidega koos tõelisele heliseiklusele.

    Rohkem Live Nationi üritusi