Videod

  Rohkem infot

  Rumours of Fleetwood Mac suudab tipptasemel kanaldada Fleetwood Maci vaimu ja olemust. Nende pühendumus detailidele ja ületamatu kunstiline osavus annavad Fleetwood Maci lugudele uue elu ning ansambli tähelepanuväärne andekus võimaldab fännidel uuesti läbi elada Fleetwood Maci suurimate hittide võlu, taaselustades kalleid ja luues käigult uusi mälestusi.

  See erakordne tribuut on pälvinud heakskiidu Fleetwood Maci asutajaliikmelt Mick Fleetwoodilt endalt - just see peegeldab kõige paremini Rumours of Fleetwood Maci esituste laitmatut kvaliteeti ja autentsust. Mick Fleetwoodi toel on sellest tribuutbändist saanud ülim austusavaldus rock’n’rolli mõjukaimale supergrupile.

  1967. aastal loodud Fleetwood Mac on üks kõigi aegade mõjukamaid rokkbände. Bändi koosseisus on aastate jooksul toimunud märkimisväärseid muutusi, kuid pidevalt on laval olnud Mick Fleetwood ja John McVie, üles on astunud bändi ridades ka legendaarsed Christine McVie, Lindsey Buckingham ja Stevie Nicks. Nende omapärane kõla ühendab rocki, poppi ja bluusi ning nad on loonud ajatuid hitte nagu "The Chain", "Don't Stop" ja "Gypsy". Ansambel on kokku müünud üle 100 miljoni plaadi ja Fleetwood Maci muusika kütkestab ja inspireerib jätkuvalt eri põlvkondi.

  Oma emotsionaalsete esituste poolest tuntud Rumours of Fleetwood Mac on pälvinud säravaid arvustusi kriitikutelt kui ka muusikahuvilistelt. Sunday Times ütles nende kontserdi kohta, et nad suudavad maailma esimest supergruppi järele teha vapustavalt ja uskumatult täpselt. Mail on Sunday kuulutas: "Nad teevad Fleetwood Maci paremini kui Fleetwood Mac." Kollektiivi kontserditel kogu maailmas on osalenud üle 950 000 kirgliku Fleetwood Maci fänni. Youtube’is on nende videosid vaadatud üle 97 000 000 korra. Rumours of Fleetwood Mac on end kindlalt tõestanud esmaklassilise tribuutbändina kõikidele Fleetwood Maci andunud fännidele.

  Rohkem Live Nationi üritusi