Mine lehele Five Finger Death Punch

Jääb ära 11.07.2022 toimuma pidanud Five Finger Death Punch kontsert.  

Kontserdi PDF-piletidest saavad kinkepiletid, millega on võimalik soetada teistele Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavatele sündmustele pileteid kuni 31.07.2023. Selleks tuleb internetipoes ostuprotsessi lõpus kinkepileti koodi väljale märkida PDF-piletil olev triipkoodi number. NB! Kinkepileteid saab kasutada alates 13.05.2022!

NB! Pilet on kui maksevahend, juhul kui teie ostetavad piletid ületavad kinkepiletite summa, tuleb vahe juurde maksta. Juhul kui ostetavad piletid on väiksema väärtusega, siis kinkepileti väärtus ei kuulu tagastamisele.  

Tavapiletid ei muutu kinkepiletiteks. Tavapiletite omanikud saavad enda piletid vahetada teiste Live Nation Estonia OÜ poolt korraldatavate piletite vastu või tagastada Piletilevi müügipuntkides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuses asuv müügipunkt.  

Omniva pakiautomaati tellitud pileti omanikel palume ühendust võtta Piletilevi kontoriga aadressil support@piletilevi.ee juhul kui soovite piletit kasutada kinkepiletina. Kirja sisus märgi enda tellimusenumber, mille leiad tellimuse kinnituse e-kirjast, või piletite ID numbrid.  

Kui soovite piletid tagastada, palume täita hiljemalt 31.07.2022 tagasiostu avaldus siin: https://www.piletilevi.ee/est/vormid/tagasiost  Piletitele tehakse automaatne tagasiost, raha laekub piletiostja kontole 14 tööpäeva jooksul.  

Teade bändilt: “Five Finger Death Punch annab teada, et meil pole kahjuks võimalik 2022. a juulis Eestis esineda. Me armastame oma Eesti fänne ja loodame teieni jõuda tulevikus."

Five Finger Death Punch

Five Finger Death Punch

E 11 juuli 2022
Tallinn

Saku Suurhall | Tallinn

19:00

Uksed: 18:00

11. juulil 2022 astub Saku Suurhallis lavale meloodiline ja rokkiv metalbänd Five Finger Death Punch. Tegu on bändi Euroopa turneega, mis saab avapaugu Nova Rock festivalil Austrias. 

Piletid müügis

Avalik müük

  • General onsale*
    Hetkel ei toimu. Otsi muud kuupäeva.

Artistid antud üritusel

Eriürituse informatsioon

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.